Co pořídit pro miminko a bez čeho se obejdete

Posted by on 21.5.2019


Rozhodli jste se k další životní etapě, velkému životnímu kroku, a to, že rozšíříte vaši rodinu o dalšího člena? Pak vám k tomuto rozhodnutí gratulujeme. Takové miminko bude do začátku potřebovat spoustu nezbytných věcí, především mezi tyto věci patří například:

miminko


·         Kočárek a postýlka + doplňky

·         Autosedačka (vajíčko)

·         Vanička + kosmetika a další mycí potřeby

·         Oblečení v různých velikostech (bodýčka, dupačky, polodupačky, čepičky, atd.)

·         Plenky


Jak se v té veškeré nabídce na trhu zorientovat, jak nakupovat s rozumem a nepořídit zbytečnosti? Inspirovat se můžete u zkušenějších matek, které vám jistě rády poradí, co se jim osvědčilo a co naopak vůbec nepotřebovaly a považují tak za zbytečnou položku. Díky těmto radám tak budete moci výrazně ušetřit na pořízení všech věcí pro vaše očekávané miminko.


Abyste mohli pečlivě rozvrhnout vaše finanční výdaje na potřebnou výbavičku, je potřeba si podle seznamu potřebných věcí udělat finanční plán a postupně vše nakupovat. Samozřejmě nemusíte kupovat všechno nové, na nějakých položkách se dá dost ušetřit, když je pořídíte z druhé ruky. Nakupujte proto výbavičku pro vaše miminko s rozumem a nenechte se nalákat na reklamní triky prodejců. Ušetříte tak nejen vaše peníze, ale také místo ve vašich skříních.

kočárek


Pro začátek je dobré pořídit si jen nezbytně nutné věci a postupně dokupovat další, až se vám miminko narodí, podle toho, jak rychle poroste, co vám bude scházet a co uznáte za vhodné pořídit.Střídmost v takovémto způsobu nakupování se vám rozhodně vyplatí. Nebudou se vám tak povalovat doma miniaturní oblečky, které vaše děťátko snad ani jedno neobléklo, zbytečná chrastítka a další podobné hračky, kterých miminko v prvních měsících života moc nepotřebuje a hravě se bez nich obejde, a další zbytečnosti.

Posted in: Děti

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress