Pořádejte akce na úrovni

Posted by on 14.12.2017

Víme moc dobře, že pokud jste se rozhodli pořádat open air festival, nebo jenom velkou oslavu pod širým nebem, budete potřebovat zapojit mnoho přístrojů. Bohužel, uprostřed přírody, kde se tyto akce nejčastěji konají, je elektrické připojení to nejproblematičtější částí. My vám však s tímto problémem dokážeme pomoct. Nabízíme pro takové příležitosti pronájem elektrocentrál, které dokážou celou vaši akci zásobovat energií tak dlouho, jak jen bude potřeba. Pokud už víte, na jak dlouho budete naše centrály potřebovat, vyplňte náš formulář nezávazné poptávky a my vám zašleme předběžnou cenovou kalkulaci.

technologie

Samozřejmě, pokud plánujete více akcí, můžete od nás získat výhodnější ceny pronájmu. Případně se můžeme smluvně domluvit na dlouhodobé spolupráci. Čím více budete našich služeb využívat, tím více můžete ušetřit.

U nás najdete i další výhody:
– Postaráme se o dovoz a instalaci všech objednaných elektrocentrál
– Zajistíme průběžný servis a údržbu při delších akcích
– Nabízíme i doplňkové vybavení, které je pro festivaly nezbytné
– Po skončení akce si vše zase odvezeme

průmysl

S námi nikdy nezůstanete na suchu. Máme tradici, na trhu se pohybujeme už šest let a máme dostatek zkušeností se zajišťováním skutečně velkých akcí.
Kromě půjčování elektrocentrály a agregáty i prodáváme, nabízíme i široký sortiment náhradních dílů. Pokud zvažujete, že si pořídíte vlastní zdroj energie, ať už kvůli venkovním akcím, nebo jenom jako zálohu pro případ náhlého výpadku, jsme firma, která dokáže splnit vaše přání. Máte-li dotaz, obraťte se na naše zákaznické centrum, zodpovíme vám všechny otázky a pomůžeme vám vybrat nejvhodnější stroj podle vašich požadavků na výkon a finančních možností, důležitou roli zde hraje i prostor, kde bude stroj umístěn a používán, stejně jako četnost jeho využití. Nechte si poradit od odborníků, abyste zbytečně neplýtvali svými penězi a časem.

Posted in: Výrobky

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress