Postavte se na vlastní nohy

Posted by on 19.5.2018


Nebankovní sektor se postavil na vlastní nohy. Zvládnete to také? Banky to sice nechtěly dovolit, ale bohužel musely, protože se svými složitými pravidly a veškerým vyřizování je půjčení peněz v bance velice složité a zbytečně náročné.
Chcete se také postavit na vlastní nohy? My jsme to udělali! Jsme česká společnost, která má vlastní kapitál, se kterým nakládá a disponuje podle uvážení a podle možností. V dnešní době už konkurujeme bankám. Jsme schopni zajistit velice zajímavé, nízké měsíční splátky. Dokonce můžeme zařídit i nízký úrok, podobný jako byste dostali v běžné bance.

člověk bez domova

U nás můžete navíc mít záznam v registru. Nevadí záznam v bankovním ani nebankovním registru. Dokonce můžete mít exekuce nebo jiné finanční problémy.

Ocenění nemovitostí

Ocenění vaší nemovitosti provedeme opravdu rychle, než řeknete hypotéka. Nepotřebujeme k tomu totiž žádné schůzky. Nemusíte čekat týdny na schůzku a další měsíce na celkové vyřízení. Ocenění vaší nemovitosti provedeme online. Všechno se dá zvládnout za 24 hodin a je to úplně zdarma. Stačí, když nám zašlete fotografie nemovitosti na náš e-mail: info@hypotekybezregistru.cz.

hromada rublů

Předem nic neplatíte! Jsme často ještě rychlejší než americká hypotéka. Splatnost úvěru je až 30 let. Financujeme všechny druhy nemovitostí https://www.hypotekybezregistru.cz/ .

Vyplacení úvěrů probíhá do několika málo dní od podpisu úvěrové dokumentace. Samozřejmě se dá dohodnout i expresní čerpání. To znamená, že dostanete peníze v den podpisu smlouvy.

  • Nabízíme podnikatelské a spotřebitelské úvěry:
  • Jste firma nebo podnikatel a potřebujete peníze? Zajistíme vám hypotéku pro vaše potřeby. Splatnost až 30 let. Doplacení kdykoliv bez sankcí. Poskytujeme půjčky na zástavu nemovitostí pro podnikatele, vyplácíme exekuce, nabízíme konsolidaci půjček, nevýhodných úvěrů a vyplacení drahých zástav. Dále nabízíme kompletní oddlužení nemovitosti.

silueta u globusu

Výhody:

  1. Expresní schválení.
  2. Doba splácení až 30 let.
  3. Až 70 % z hodnoty nemovitosti.
  4. Stačí dodat 10 fotek k ocenění. 

Posted in: Peníze

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress